Ładowanie

Angelika Ptak Fotografia

SESJA NOWORODKOWA

Sesje noworodkowe wykonuję do 14 dnia po urodzeniu maluszka ( zwykle około 9 dnia). Jest to idealny moment na wykonanie takiej sesji, gdyż dziecko pamięta jeszcze pozycje z brzuszka mamy i przy niewielkiej mojej pomocy pozwala ułożyć się w oczekiwany sposób. Wszystkie pozycje, jakie wykonuję podczas zdjęć są bezpieczne dla dziecka. Nie wykonuję pozycji niewygodnych i niebezpiecznych dla maluszka gdyż uważam, że te najprostsze bez udziwnień są najpiękniejsze. Wszelkie akcesoria, dodatki i ubranka są dostępne u mnie w studio i do Waszej dyspozycji.

Nie wypuszczam od siebie ze studia bez zdjęć rodzinnych;) Bywa, że mamy protestują, gdyż nie czują się jeszcze na tyle atrakcyjne, jednak te zdjęcia z sesji mają największą wartość i są pamiątką na całe życie. Zaufajcie mi:)

Na sesję zabieramy ze sobą rzeczy osobiste malucha ( pampersy, pieluchę flanelową lub tetrową, kocyk, smoczek, butelkę z mieszanką jeśli karmicie MM, jeśli posiadacie szumiącego misia będzie mile widziany ).

W studio jest możliwość podgrzania mleka oraz przygotowania go na świeżo. Dysponujemy wygodną kanapą oraz przewijakiem. Studio jest utrzymane w czystości a wszystkie ubranka są prane każdorazowo po sesji. Temperatura jest przyjemna, aby Wasz maluszek czuł się komfortowo.

Do zdjęć rodzinnych najlepiej się sprawdzają ubrania proste, wygodne, bez zbędnych wzorów i nadruków. Najlepiej zabierzcie ze sobą coś ciemnego i jasnego a na miejscu razem dokonamy wyboru.

Sesja noworodkowa trwa ok 3h. Nie może być na niej pośpiechu i nerwowej atmosfery, dlatego najlepiej w ten dzień nie planujcie dodatkowych wyjść.

Sesję noworodkową warto umówić wcześniej, jednak ostateczny termin to 3dni po urodzeniu maluszka.

SESJA RODZINNA I DZIECIĘCA

Zapraszam Was do siebie do studia lub możemy udać się w plener. Wszystko zależy od pogody oraz Waszych oczekiwań. Zwykle wybieram miejsca na terenie Żor, jednak jestem otwarta na Wasze propozycje. Jeśli znacie jakieś urokliwe miejsce to chętnie się tam z Wami wybiorę.

Ubiór najlepiej wygodny, maksymalnie trzy kolory, bez emblematów i wzorów. Coś, w czym będziecie czuli się dobrze. Dla młodszych dzieci ( do 2 lat) zwykle mam coś w garderobie studyjnej. Po wcześniejszym uzgodnieniu z przyjemnością to dla Was zabiorę. Warto jednak mieć coś swojego, gdyż nie wszystkie dzieci chętnie przebierają się w nie swoje ubranka. Dla chłopców dobrym rozwiązaniem będą spodnie z szelkami, kaszkiety, muszki itp. Dla dziewczynek świetnie sprawdzą się zwiewne sukieneczki w jasnych kolorach ( opaski oraz wianki dostępne w studio).

Warto mieć ze sobą drobne przekąski oraz picie. Jeśli zdecydujecie się na plener pamiętajcie o czymś na komary i kleszcze.

Czas trwania sesji +/- 1 h. Najważniejsze abyście zabrali ze sobą dobre humory.

SESJA CIĄŻOWA

Z mojego doświadczenia wynika, że okres między szóstym a ósmym miesiącem ciąży to dobry czas na sesję. Jeśli Twój brzuszek jest już wystarczająco zaokrąglony zapraszam.

Sesja ciążowa może odbyć się u mnie w studio lub w plenerze na terenie Żor i okolic. W swojej studyjnej szafie posiadam sukienki uszyte z myślą o Was i do Waszej dyspozycji. Jeśli jednak interesuje Cię bardziej intymna i kobieca sesja zajrzyj na moją stronę na FB: „Kobiecym Okiem Angelika Ptak „

Istnieje możliwość umówienia profesjonalnego makijażu w cenie 50 zł.

Pamiętaj, aby sesję ciążową umówić z wyprzedzeniem.

Czas trwania sesji to +/- 2h.

NOWA OFERTA !!! SESJA NOWORODKOWA- REPORTAŻ W STUDIO

Oferta jest skierowana do osób, które nie chcą się śpieszyć z sesją lub z przyczyn niezależnych od siebie nie mogli się na nią umówić. Te zdjęcia możemy wykonać do 2 miesiąca życia dziecka. Jednak mało który maluszek będzie na niej smacznie spał. Tutaj skupiamy się na przytulaniu, całowaniu, szczegółach i rodzinnych ujęciach.

Do dyspozycji macie 2 pomieszczenia: studio oraz drugie z białym kutym łóżkiem i klimatycznym kominkiem. Całość jest utrzymana w jasnych pastelowych kolorach.

Ubiór preferowany jasny, bez wzorów i emblematów.

Czas trwania sesji +/- 2h.