Ładowanie

Angelika Ptak Fotografia

Nie będę orginalna jeśli napiszę , że fotografia pochłonęła mnie do reszty po tym jak na świecie pojawiły się moje dzieci a dokładniej rzecz ujmując mój syn.

Jak każda mama biegałam za nimi z aparatem chcąc udokumentować każdy uśmiech , śmieszną minę czy mały "sukces " . Pamiętam jak dziś moją radość gdy miałam poczucie , że udało mi się zrobić "dobre" zdjęcie . Dziś patrzę na nie z uśmiechem na twarzy i najchętniej ukryłabym je na dnie ciemnej szuflady ;)

Jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci . Zodiakalny rak , zwykle w biegu kończąc coś na ostatnią chwilę. Z głową pełną pomysłów , otwarta na ludzi. Z wykształcenia jestem socjologiem z pasji fotografem . Spędziłam niezliczone godziny przed komputerem zgłębiając tajniki fotografii . Wszystko to by się nie udało gdyby nie moi najbliżsi i ich wsparcie.

Wciąż się uczę i mam wiele marzeń i planów zwiazanych z fotografią. Uczestniczyłam w wyjątkowych warsztatach fotografii " NEWBORN POSING" prowadzonych przez Monikę Serek Photography oraz w indywidualnych warsztatach "KREATYWNEJ FOTOGRAFII PLENEROWEJ " prowadzonych przez Mariolę Glajcar.

Zapraszam Cię do mojego świata a razem stworzymy coś pięknego .