Rodzinnie

13. Października, 2015

Pozostając w klimacie jesiennych plenerów przedstawiam cudownie pozytywną rodzinę. Oto kilka kadrów z naszego spotkania. Dziękuję Wam za miło spędzony czas i serdecznie pozdrawiam :*

Pełny podgląd

Ola i Maciuś

02. Października, 2015

Łapiemy ostatnie promyki słońca. Cudowna Mama ze swoim Synkiem. Patrząc na te zdjęcia nie muszę wiele pisać, zresztą sami zobaczcie. Pozdrawiam Was ciepło :*

Pełny podgląd

Król Julian :)

25. Czerwca, 2015

Miałam ogromną przyjemność gościć u mnie 9 dniowego Julianka. Było bardzo miło a mój „model „większość sesji przespał. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z naszego spotkania. :)

Pełny podgląd

Sesja 3-miesięcznej Liliany

10. Czerwca, 2015

Lilianka – niezwykle ruchliwa i wciąż uśmiechnięta mała kruszynka. Było mi bardzo miło Ją poznać. Oto kilka zdjęć z naszego spotkania. :)

Pełny podgląd

Rodzinna sesja w studio

08. Czerwca, 2015

Nadrabiając zaległości chciałam Wam przedstawić uroczą Rodzinkę. Na tej sesji było wesoło i musiałam się uwijać aby uchwycić te dwa żywe Sreberka. Pozdrawiam Serdecznie całą Rodzinkę jednocześnie zapraszając do obejrzenia kilku kadrów z tej sesji. ;)

Pełny podgląd

Sesja noworodkowa Marcelego ...

05. Kwietnia, 2015

Marcel skradł moje serce :) Słodko spał przez większość sesji a oto jej efekty :)

Pełny podgląd

Wiosenna sesja...

09 Kwietnia, 2015

Mimo niesprzyjającej aury za oknem u mnie w studio wiosna , a w zasadzie trzy Panie Wiosny. ;) Przedstawiam trzy siostry na których widok nie sposób się nie uśmiechnąć. :)

Pełny podgląd

Dagmara - sesja noworodkowa

08 Kwietnia, 2015

Tym razem gościłam u siebie kilkunastodniową Dagmarkę z siostrą Nikolą i rodzicami. Efekt naszego spotkania poniżej. Zapraszam:)

Pełny podgląd

Tola z Mamą

23 Marca, 2015

Poznałyśmy się na sesji noworodkowej jej kuzyna a tym razem odwiedziła mnie w studio. Przeurocza dziewczynka. Od drzwi przekonywała, że nie potrafi się ładnie uśmiechać. Zobaczcie sami uśmiechniętą Tolę i jej Mamę. Z pozdrowieniami dla obu Pań:)

Pełny podgląd

Majeczka - moja etatowa "modelka" zza ściany :)

23 Marca, 2015

Maja często gości na moich fotografiach z racji tego iż jesteśmy sąsiadkami :) Te kilka zdjęć można powiedzieć , ze są na cześć pierwszych kroków Majki. Warto było uczcić to wydarzenie , gdyż kazała nam na nie czekać sporo czasu :) Oby teraz ciocia nadążyła za biegającą Mają ... Ciąg dalszy zapewnie nastąpi :)

Pełny podgląd

Królowa jest tylko jedna :)

23 Marca, 2015

Marcelina , urocza dziewczynka o niebywale pięknych oczkach . Roześmiana i skupiona na tym co się działo wokół niej a troszkę się działo ... :) Zobaczcie sami.

Pełny podgląd

Pola , Ola i .... :)

23 Marca, 2015

Pierwszy wpis na moim blogu dedykuję trzem pięknym kobietą. Jedna jeszcze pod serduszkiem mamy ale już niebawem da nam o sobie znać. Zajrzyjcie ...

Pełny podgląd